Vintage Cup 5on5

Vintage Cup 5on5 Counter Strike 1.6


#1 2009-06-09 20:55:11

ManI

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 6
Punktów :   

HGaming vs FanatiC 2:1

Klan HGaming wygrał z klanem FanatiC,oto demko,które tak strasznie prosili- http://www.speedyshare.com/592238792.html.
Jeszcze admin prosze sprawdzić z gracza fanatic o nicku L

PS.
FanatiC nie płaczcie tak ,że dostaliście w dupe mogliście  wygrać wiec to tylko wasza wina że wyszliście z 3 mapy.

Ostatnio edytowany przez ManI (2009-06-09 22:04:05)

Offline

 

#2 2009-06-09 21:07:03

Keam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

To prawda, gdybyście nie uciekli z przekonaniem że mam WH i Aima, czego oczywiście nie miałem ^^. Gdybyście grali do końca pewnie byście wygrali ponieważ ManI strasznie lamił i nie mieliśmy dziedzika który wyjechał. Myślę że ta przegrana to tylko wasza wina, a co do "L" po koniec dziwnie się zachowywał i strzelał jakoś za szybko banie ^^... Pozdrowionka.

Offline

 

#3 2009-06-09 21:16:09

daZ`

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

Administrator ligi ma obejżeć 3 mapy i dobrze się przyjrzeć na gracza o nicku Keam miał aima jak nic;] pozdro klan FanatiC prosi

Offline

 

#4 2009-06-09 21:21:02

drentfy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-03
Posty: 165
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

daZ` napisał:

Administrator ligi ma obejżeć 3 mapy i dobrze się przyjrzeć na gracza o nicku Keam miał aima jak nic;] pozdro klan FanatiC prosi

"ma" to mozesz do mlodszej siostry mowic ;<
podaj minuty to obejrze ;x

Offline

 

#5 2009-06-09 21:23:49

daZ`

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

ale to niema minut on na całym meczu leciał na wh my nie gramy pierwszej ligi a ni nie ostatniej i nie mamy po 10 lat

Offline

 

#6 2009-06-09 21:23:51

Keam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

dretfy dla nich to ja miałem aima jeszcze przed zaczęciem meczu... Są to po prostu ludzie którzy nie akceptują przegranej i tego że ktoś jest od nich lepszy... Dziwne że tylko mnie oskarżają ponieważ neQ też w pewnym momencie na kilka sekund odzyskał wenę . Nie mam pojęcia dlaczego uważają że mam aima i wh ale jeżeli mam prosiłbym o wstawienie tego na bl ;]...

Offline

 

#7 2009-06-09 21:25:53

daZ`

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

Drentfy wystarczy ci obejrzeć mape de_train i już dojdziesz ze gracz o nicku Keam ma wh;] pozdro wszystko wiedział kto i jak info od BOGA pozdro;] a L^ możecie sprawdzać bo nie ma co ukrywać gra na steamie 3 lata i 2 lata teamu grał w esl i gb.

Offline

 

#8 2009-06-09 21:28:39

Keam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

Nie można się dziwić że na train tak grałem ponieważ:
1. Graliśmy TP i jest to nasza mapa klanowa, ostatnio na niej grałem więcej niż ty przez całe swoje życie.
2. Mamy serwer TS2 który używaliśmy i nieraz dawali info gdy zginęli.
3. Jeżeli chodzi o to że nieraz przewidywałem gdzie kto idzie to MÓZG ON i mam słuchawki za 400zł, więc nieraz słyszałem jak biegacie itp...

Offline

 

#9 2009-06-09 21:34:39

daZ`

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

Nie szpanuj mi słuchawakami za 400zł bo ty na 3 mapach miałeś wh a ja daje tylko propozycję którą może obejrzeć może admin i dd2 obejrzeć albo nawet de_cpp_mill dla mnie to wisi i po 3 my też mamy ts/vt wiec zamknij się i nie gadaj.

Offline

 

#10 2009-06-09 22:11:59

drentfy

Administrator

Zarejestrowany: 2009-04-03
Posty: 165
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

1. W dupie mam to ile ktos gra na "stimie" i esl/gb.
2. Nie uwzgledniam tlumaczen sluchawkami, ja bede analizowac dema na sluchawkach za 30 zl z tesco.
3. Jesli ktorakolwiek ze stron ma jakies watpliwosci to odpalcie demo na SK Playerze albo GeekPlay'u i podajcie mi do cholery te minuty.

Offline

 

#11 2009-06-09 22:15:50

blazjus7

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

Keam napisał:

dretfy dla nich to ja miałem aima jeszcze przed zaczęciem meczu... Są to po prostu ludzie którzy nie akceptują przegranej i tego że ktoś jest od nich lepszy...

Hahahahaha Keam teraz to mnie rozbawiles ;D

Nie chce mi sie nawet z Toba dyskutować bo widze, że do tego nie dorosłeś... przykre jednak jest to, że nawet teraz gdy mamy niepodważalny dowód w postaci dema, dalej brniesz w to bagno i nie potrafisz przyznać się do winy... Ja od poczatku wiedziałem, że masz aima bo grając te kilka lat (okolo 6) nauczyłem się odróżniać pro playerow z niecodziennym skillem od zwyklych zakompleksionych malolatów, którzy włączając aima, wh i nr próbują się w jakiś sposób dowartościować... Dziwi mnie również postawa innych graczy z tego klanu, gdyż zdając sobie sprawę, że mają czitera w drużynie, zupełnie nie robią sobie z tego żadnego problemu, wręcz przeciwnie... bronią go mowiąć, że jest pro ; D Śmieszna ta cała sprawa... mam nadzieje, że jakiś ogarnięty admin rzuci swoim fachowym okiem na te demka, a klan HGaming poniesie, adekwatne do zaistniałej sytuacji, konsekwencje.



pzdr
FanatiC ^ o a X i s *

Offline

 

#12 2009-06-09 22:22:12

blazjus7

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

drentfy napisał:

3. Jesli ktorakolwiek ze stron ma jakies watpliwosci to odpalcie demo na SK Playerze albo GeekPlay'u i podajcie mi do cholery te minuty.

Początkowo chciałem poskładać kilka wybranych (najbardziej podejrzanych) akcji w jeden filmik, jednak po odpaleniu demka stwierdziłem że nie ma sensu sie bawić, gdyż praktycznie w każdej rundzie widać,  że gracz Keam używa WH, Aima oraz widoczne czasami NR... Poza tym można też zauważyć, że inteligentny Keam włączał i wyłączał owego haxa w niektorych rundach... moze myslal, że wtedy sie nie zorientujemy ?  ; P

Offline

 

#13 2009-06-09 22:34:23

ManI

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

Oaxis kolejny ogarniety gracz co gra 6 lat i nic nie dokonał wielkiego,co wy kuźwa przgrywać nie umiecie omg.Nie robimy nic z tego,bo mam jego demka z innych sparów w których grał na takim samym poziomie i co nie było widać nic ani wh i aim'a jak chcesz to moge ci podać jego demko,a jeszcze drentfy prosze sparwdzić gracz o nick'u "L" który pod koniec meczu walił niewiarygodne head'y O_o.Ta od początku wiedziałeś że on ma wh i aim'a,a co ty jasnowidz jestes?.6 lat grasz w cs'a to kup steam'a i na nim graja a nie grasz jeszcze na ns'ach i płaczesz że dostaliście w dupe to tylko kuźwa gra my tu jesteśmy dla frajdy i zabawy i czegoś się nauczyć jak przejdziemy na steam'a,a nie jak wy żeby płakać a co by było jak by z jeden z waszego nie uciekł z spara to byście wygrali spokojnie mecz a teraz sie plujecie sie na keam'a,że ma wh i aim'a to tylko wasza wina,że wasza wina wygraliście tego meczu TYLKO WASZA!!!

Offline

 

#14 2009-06-09 22:51:14

blazjus7

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 4
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

Ja widze że poziom IQ członków Waszego klanu jest wręcz tragiczny... Człowieku co Ty w ogóle do mnie mowisz ?! Oglądałeś demka ? W takim razie jak wytlumaczysz automatyczne przeskakiwanie celownika z głowy jednego gracza (po jego smierci), na głowe drugiego, który stoi za scianą (nie widać go) ? ;D Widać to szczególnie na kilku akcjach na de_train, gdy szliscie jako Terro przez odnogę... Jest to wyłącznie jeden z kilkudziesięciu elementów, który wskazuje na stosowanie wspomagaczy przez Keam'a. Więcej nie chce mi się wymieniać, bo wydaje mi się to oczywiste...

A Ty ManI poczekaj, aż admin obejży demka i lepiej sie już nie wypowiadaj na ten temat bo tylko robisz z siebie pośmiewisko...


o a X i s *

Offline

 

#15 2009-06-10 00:04:52

ManI

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: HGaming vs FanatiC 2:1

Dobra nie kłóćmy się bo to nas do niczego nie zaprowadzi admin obejrzy te demko i da nam jutro odpowiedz na to czy keam niby ma tego aim'a i wh.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSports Manager busy Holandia materace koło